Magyarország-Oroszország - élő közvetítés

hozzászólás, 2011.07.03.

A Vodafone Kupa zárónapján az orosz medvékkel kell birkózniuk Biroséknak. Az oroszok nyeretlenek, mi veretlenek vagyunk.

MAGYARORSZÁG VERETLENÜL NYERTE MEG A II. VODAFONE KUPÁT

MAGYARORSZÁG-OROSZORSZÁG 14:6

Na, elkiabáltam, azért még egy szép Dumi-csavar is belefér, sajnos nem talál kaput.

Madaras teszi fel a pontot az i-re, 26 másodperccel a meccs vége előtt (14:6).

Az oroszok támadóideje lejár, nemsokára egy perc lesz csak hátra, a nézők már elkezdték skandálni, hogy "Álljatok fel!"

Nem jön össze a megbeszélt figura, illetve gól nem lesz belőle.

Kemény Dénes időt kér.

Két perc van hátra a mérkőzésből, kontra az oroszok ellen.

Hosnyánszky kiemelkedik, rálövi, pont oda sikerül, ahol a kapus áll.

Szivóst kiállítják, blokkolunk hátrányban.

Varga II. Zsolt szabaddobást harcol ki, rálövi, laposan hasít a labda a kapuba (13:6).

Látszik, hogy már kiengedtünk, hagyjuk lőni Khalturint (12:6).

Négy és fél perc van még hátra.

Magyar fór, szépen járatjuk meg, Varga Dániel középről lő, a kapusnak esélye sincs (12:5).

Előnyt kapnak az oroszok, Varga Dani megy a ketrecbe. Ryzhov-Alenichev szép gólt akaszt a szélről (11:5).

Fórt kapunk, Ashaev megy ki. Kiss Gergely adja ki a szélre Varga Dánielnek, aki egyből beadja a fához Steinmetz Ádámnak. A center kiemelkedik majd magabiztosan behúzza (11:4).

Ashaev harmatgyenge lövését blokkoljuk.

Varga Dániel passát Szivós rálövi, a lövés az oldalhálóba akad.

A Vodafone Kupa utolsó ráúszását Magyarország nyeri.

Varga Dénes kapásból lövi rá, fölé.

Megint szöglet az oroszoknak, sokadig ma nekik. Na de inkább az legyen sok, mint gól.

Elveszítjük elöl a labdát.

Cheshev lövése laposan meg a jobb alsó felé, Szécsi szögletre tolja. Pattintás jön utána, fölé.

Varga Dénes ad be Háranak, kiállítják róla az embert. Gór-Nagy a bal szélről elvállalja, a labda a felső lécről a gólvonalra pattan.

Gór-Nagyot kiállítják, a fórt Vishnyakov értékesíti (10:4).

Emberelőnyt kapunk, iskolajáték végén Varga II. Zsolt talál be (10:3).

Cheshev távolról, kapuscsemege.

Megúszik Hárai, magabiztosan lövi be a ziccert (9:3). Pufi a negyedik gólját szerezte.

Ejtés, Hosnyánszky is beleér, de Szécsinek abszolút nem okoz problámát.

Szögletre jók az oroszok, öt perc van hátra a játékrészből.

Novoksenov sokadjára próbál túljárni Szécsi eszén, sokadjára nem sikerül.

Kiss Gergely most a szélen kap labdát, onnan lövi rá, hibátlan lövés (8:3).

Odintsov védői szorításban is erősen tudja rálőni, a lapos lövést Szécsi védi.

Kiss Gergely középről ellövi, fölé.

Lejár az oroszok támadóideje, nem tudnak akciót kialakítani.

A harmadik ráúszást Novoksenov nyeri.

NAGYSZÜNET

Fórt kapunk, de szinte azonnal labdát is szereznek az oroszok.

Szögletet harcolunk ki, 27 másodperc van a negyed végéig, ezt végig fogjuk játszani és a végén valaki rálövi majd.

Khalturin a felső lécet találja el.

Varga Dénes áll oda, kihagyja a büntetőt.

Steinmetz Ádám harcol ki ötméterest. A centereink ma is jól szuperálnak.

Novoksenov lövésébe beleér Szécsi, de bemegy (7:3).

Gyors ellentámadás végén Hárai szerez gólt (7:2).

Megúsznak az oroszok, Gór-Nagy az utolsó pillanatban megzavarja az oroszt, Szécsi védi a lövést.

Fór, Kiss Gergely teszi be a fához, Hárai húzását a kapus megfogja.

Páros kiállítás, Lisunov és Gór-Nagy mennek ki. Kontra Antipov ellen.

Khalturin ma nagyon próbálkozós kedvében van, rálövi, blokk, de marad az oroszoknál a labda.

A negyed közepén járunk.

Madaras Norbert szerzi az újabb magyar gólt (6:2).

Varga II. Zsoltot kiállítják, Vishnyakov lövi rá a séma végén, kapufa.

Khalturin távolról néhány lóba után rálövi, bemegy (5:2).

Szivós a köveketkő, aki helyzetbe kerül, amikor a kapussal van szemben, vagy öt lövőcsellel megszivatja, majd belövi mellette (5:1).

Emberelőny, Hárai pontos (és szép - elnézős) passzt kap Varga Dánieltől, majd behúzza a bal alsóba (4:1).

Cheshev próbálja középre adni, Varga Dénes blokkol és miénk a labda.

Varga Dénes lövését szerencsés mozdulattal kivédi a kapus.

Kontra az orosz center ellen.

Novoksenov megnyeri a második labdára úszást.

Hosnyánszky leghátsó emberként, vagy nyolc méterről enged el egy laza csuklóval elengedett labdát, amely a kapban áll meg (3:1).

Megpattan a labda, Szécsinek nyújtóznia kell, de megvan. Biros megúszik, egyedül viszi a kapusra, kihagyja a ziccert.

Biros éles szögből, a bal szélről, majdnem.

Két perc van még az első negyedből.

A léc ma nem a barátunk.

Steinmetz Ádám újabb előnyt harcol ki, Kiss Gergely lövi rá a hátraadott labdát, a kapufát találja el.

A balkezes orosz, Lazarev lő kapura, Szécsinek nem okoz gondot a távoli lövés.

Biros erős lövése Ivanovot találja el.

Szécsi véd hátul.

Steinmetz Ádám harcol ki emberelőnyt, a nagyon alaposan megjáratot labdát Madaras adja be a fához, Steinmetz Ádám emelkedik, a kapufát találja el a húzása.

Szoros emberfogásban védekezünk, labdát szerzünk.

Khalturin fölépattint, de a bíró szerint Szécsi beleért és szöglet.

Hárai kerül helyzetbe az orosz kapu előtt, szépen válik le emberéről és a kapus már nem fog ki rajta (2:1).

Lazarev távoli próbálkozása egy blokkról megy fölé.

Hosnyánszky szerez hátul labdát.

Megint előnyben vagyunk, ismét Varga Dániel lő kapura, Ivanov ezúttal véd.

Villámgyors ellentámadás végén Vishnyakov átlövi a védelmet (1:1).

Rögtön az első támadásnál fórt kapunk, Varga Dániel kerül ziccerbe a bal szélen, Biros passzából a hosszúba pattint (1:0).

Varga Dániel megnyeri az első ráúszást, a szép számú publikum hatalmas tapsviharban tör ki.

2011.07.03. 14:48

Csak azt nem értem, hogy miért nem közvetítette a MAGYAR Televízió ezeket a meccseket? Egyetlen sport televízió sugározta csak, a Sportklub, melyet nem mindenki tud nézni. A mi kábeltszolgáltatónk (digi) nem kötött velük szerződést. Én nagyon örülök a fiúk sikerének, gratulálok, további eredményes meccseket kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fő az összetartás, a jó csapatszellem!!!!!!!!!!!!!!