Honvéd-Savona - élő közvetítés

hozzászólás, 2011.11.09.

Jó hírrel kezdjük: a Szolnok 7:5-re nyert Ruzában és a hazai döntetlen után kiverte a Sturm Csehovot, már bent van a legjobb nyolc között az Eurokupában! Ne legyen egyedül... Kőér utca, Eurokupa nyolcaddöntő-visszavágó. A Honvédnak négygólos hátrányt kell ledolgoznia, majd legalább eggyel többet dobni, hogy bejusson a legjobb nyolc közé.

VÉGE - A SAVONA JUTOTT A LEGJOBB NYOLC KÖZÉ

Gyorsan fórt kapunk, Salamon a kapufát találja el, majd Szivós a kapust. Végül simán elveszítjük a labdát. Ez elment.

Sajnos bedobják, Aicardi a rövid fánál - 12:10

Kézben tartott labda miatt nem fújják be a ziccerben lévő Tóth Marci meggyilkolását. Nálunk viszont kiállítanak, az olasz edző 1:50-nél időt kér. Ha bedobják, nagyon nehéz lesz.

Három percen belül, amikor Szivóst fogják, de a bírók nem látják. A túloldalon Mátyás eljátssza a kontrát - bejön.

Angelini...
kell többet mondani? - 12:9 - 3:21 van hátra

Mátyás jól védekezik, majd Salamon a támadóidő lejártakor irgalmatlan kapufás gólt lő, a Honvéd behozta hátrányát - 12:8 - felzúg a ria-ria-Hungária!

Megjátszott figura után Mátyás húzza be - 11:8 Öt perc még.

Sikertelen olasz támadás után mi jövünk és előnyt kapunk. Vad Lajos kikéri második idejét.

Magyar előny, a lőni készülő Gór-Nagy kezéről (mondjuk a fejével együtt) leütik a labdát.

Sajnos nem tudjuk elhozni, időkérés nélkül jönnek az olaszok és a hátrányt sikerül kivédekezni.

A negyed utolsó másodpercében hátrányba kerülünk, az olaszok el sem dobják. Fontos lesz a ráúszás.

Szerencsére a negyedbe még belefér egy Szivós-átlövés - 10:8

Rizzo kétmétergyanús góljval megint bajba kerülünk - 9:8

A megúszó Fiorentini ziccerben fölé lő, de sajnos Hárai fordulásnál ad neki. Kiküldik, s Aicardi értékesíti a fórt, kár érte - 9:7

Gergely újra, ez is nagy védés volt.

Megint egy rossz olasz lövés. Csak sajnos a mi támadásainkat meg könnyen megállítják.

Ha nem látom, nem hiszem el, Gergely úgy véd egy ziccert, hogy amikor a csatár lőtt, még üres volt a kapu - odaért...

Az olaszok ellövik, a túloldalon Angyal hihetetlenül nagy gólt lő - 9:6. Még nem tartunk a negyed felénél.

Kontra után jöhetünk és mivel előnyt is kapunk, Vad Lajos időt kér. A játék végén, mikor már kiegészült a Savona, Szivós két blokkoló kéz között lövi be - 8:6

Jön az újabb hazai fór, Kovács Róbert megtalálja a rést - 7:6

Megint kimarad egy Honvéd-előny, szerencsére a túloldalon Gergely véd.

BL-végeredmény: Szeged-Eger 6:3

Aicardi harcol ki ötméterest, Janovics belövi - 6:6

Megint elhozza Kovács Robi.

(Szegeden Hosnyánszky góljával 6:3)

Közben megkezdődött élő közvetítésünk a Vasas-Partizan Belgrád BL-meccsről.

FÉLIDŐ

A Savona jut fórhoz, időkérés után előbb Gergely véd, majd kiegészülünk. Megint hátrány, Gergely ismét véd!

Megint kihagyunk egy emberelőnyt. (Szegeden már az utolsó negyed megy, 6:2)

Pörögnek az események, Honvéd-fór, Szivós hátulról átlő - 6:5

A negyed felénél vagyunk, Tóth Marcit küldik ki és Rizzo belövi - 5:5

Hárai ötméterest harcol ki, Salamon labdája a felső kapufára pattan és onnan sajnos nem befelé...

Kimarad egy Honvéd-fór.

Itt egy véleményes gól, Janovics dobta - 5:4 (ha bement, csak épphogy)

Nagyon szép játék után Angyal Dániel centergóljával először vezet kettővel a Honvéd - 5:3 (Szegeden Younger góljával 6:2.)

Kovács Róbert elhozza a labdát. A támadás (előny nélkül) Salamon hatalmas góljával ér véget - 4:3

(Egerben a harmadik negyed közepén járunk, még mindig 5:2)

Csak úgy potyognak a fórok. Kovács Róbert kiállítása után Rizzo némítja el a szépszámú közönséget - 3:3

Hazai előny, Salamon simán átlő - 3:2

Előbb Gór-Nagyot, majd Mátyást küldik ki, Gergely kétszer is bravúrral véd, miénk a labda! 1.47 még a nagyedből.

A következő támadásnál előnyt kap a Honvéd, Hárai az ívelt passzt a fánál húzza be - 2:2

Fiorentini
a vízre pattint - 1:2

Tóth Márton labdát szerez, Vad Lajos reklamálásért sárga lapot kap. (Szegeden 5:2, Bátori, majd Kunac lőtt gólt.)

Gór-Nagy lövését blokkolják.

A túloldalon Hárai lövését védi a kapus.

Kicsit visszaesett a kezdeti lendület, Gergelynek kell nagyot védenie.

Az olaszok is belövik első fórjukat, Aicardi, 1:1

Az első fór a miénk, Mátyás azonnal értékesíti - 1:0

Most már itt is megy a játék, a Savona níeri az első ráúszást, de a bíró szabálytalanságot lát, ezért mi vezetjük az első támadást.

A Kőérben csúszik a meccskezdés, mert senki nem találja az egyik gólbírót(!). (Szegeden már 4:1 Török Béla góljával.)

A Kőérben bemutatás zajlik, Szegeden már megy a meccs. A Szeged-Eger BL-találkozón Molnár Tamás szerzett vezetést a hazaiaknak. Az Eger gyorsan egyenlített, de Kunac góljával 2:1-et hoz az első negyed. A második játékrész elején Kiss Csaba két gólra növeli a szegediek előnyét.

A Szolnok már játszik Ruzában, ahol nyernie kell a továbbjutáshoz. Elcsíptünk egy orosz nyervű rádióközvetítést, amelyből az derül ki, hogy a Szolnok az első negyedet 3:1-re megnyerte. Úgy vettük ki, hogy a második negyedben egy gól esett, ezt az oroszok lőtték. Jelenleg 5:3-ra vezetünk ez továbbjutást jelent! A harmadik negyed közepénél tart a meccs. Szépített a Sturm, már csak egy gól az előny. Megvolt az utolsó szünet, egy gól az előnyünk, ezt valahogy meg kell tartani! Komlósi nevét halljuk, valószínűleg a hatodik gólunkat szerezte. Sajnos elég gyorsan jön a válasz 6:5 ide. Most, ha jól halljuk, már 7:5 és nem lehet sok hátra!!! VÉGE!! A SZOLNOK TOVÁBBJUTOTT!

A találkozó és élő közvetítésünk 18.30-kor kezdődik. Addig - és persze aztán meccs közben is - igyekszünk tájékoztatni olvasóinkat a 18 órakor kezdődő Szeged-Eger BL-meccs állásáról. (A Vasas-Partizan meccsről a helyszínről, szintén élőben számolunk be, 20.00 órától.)

ELŐZETESÜNK AZ EUROKUPA-FORDULÓRÓL

3 régi hozzászólás

balzs hozzászólása
balzs34431
2011.11.09. 17:34

Véletlenül a Volgográd-Herceg Novit nem tudjátok 11:11 lett a vége (csak a tippmix miatt)?