Montenegró-Magyarország - élő közvetítés

hozzászólás, 2012.07.01.

Az elmúlt napokban megvertük a világbajnokot és az Európa-bajnokot is. A coseznai felkészülési torna a végéhez érkezett, a döntőben Montenegró ellen meccselnek a Kemény-legények.

Ivovics újabb gólt szerez (10:8).

Kevés lehetőségünk van, azokat is kihagyjuk.

Kemény Dénes időt kér.

Szécsi jól véd.

Biros megúszik, majd a végén ejt (9:8).

Emberelőnyt kapunk, Hosnyánszky lövése a kapusról lepattan, kikotorja, de megadják (9:7).

Radovics értékesít egy fórt (9:6).

Egy-egy kimaradt emberelőny után Ivovics akciógólt lő (8:6).

Hosnyánszky akcióból enged el egy nagy lövést, beakad (7:6).

Szécsi két nagy ziccert véd egymás után.

Radovics középről szerez gólt (7:5).

Drasko Brguljan góljával ismét Montenegró vezet (6:5).

Varga Tamás hátulról leadott nagy lövése akad be (5:5).

NAGYSZÜNET

Hárai középről húz be egy labdát emberelőnyben (5:4).

Draskovics megúszásból talál be (5:3).

Ivovics újabb montenegrói fórt értékesít (4:3).

Madaras akciógóljával egyenlítünk (3:3).

Az internetkapcsolat akadozik, a meccs hátralevő részében valószínűleg a negyedek utáni szünetben tudunk majd információkkal szolgálni.

Szivós - fórból, a fától (3:2).

Fórban vagyunk, körbemegy a labda. Madaras lövi el a szélről, kikerülve a blokkot (3:1).

Varga Tamás szépen szereli a centert.

Két perc még a negyedből.

Hárai harcol ki emberelőnyt. Egy rossz passz után megmentjük a labdát, Varga Tamás dobja el a balszélről, mellé.

Teljes csapatcsere van nálunk.

Hosnyánszkyt állítják ki, nem érti, hogy miért. Középre megy a bejátszás, Radovics behúzza (3:0).

Bejátszás centerbe, elviszi a montenegrói védő. 3:22 van hátra a negyedből.

A támadóidő utolsó másodpercében fórt kapunk Steinmetz Ádámról. Kiss Gergely lövése a blokkról megy mellé.

Baksa véd egy montenegrói lövést.

"Gyertek följebb!" - szól a csapatkapitányi utasítás Birostól. Steinmetz Ádám ellen kontra.

A túloldalon kontra, megint mi jövünk.

Steinmetz Ádámnak megy a centerbejátszás, elveszítjük a labdát.

Varga Tamást kiállítják, passz nélkül, azonnal bedobja Radovics (2:0).

Elöl elveszítjük a labdát.

Kiss Gergőt az első támadás végén kiállítják. Ivovics azonnal belövi hátulról (1:0).