Magyarország-Montenegró - élő közvetítés

hozzászólás, 2012.07.07.

Az első komoly meccsünk következhet Dublinban. Montenegró legalábbis a legnehezebb ellenfelek közé tartozik. Élő közvetítés 21.30-tól.

MAGYARORSZÁG-MONTENEGRÓ 9:10
G.: Hosnyánszky, Madaras 3-3, Kiss G. 2, Varga Dénes

Varga Dénes lövését blokkolják, miénk a labda, 4 másodperc, egy Hosi-bomba (csavarból) - fölé...

Fórt kapunk, Kemény Dénes időt kér. Ha egyenlítünk, ötméteresek jönnek, mert döntetlen nincs a tornán. 26,4 másodperc maradt.

Draskovics
centerből belövi - 9:10. 45 sec

Kezdődik az utolsó perc.

Leszedtük a lövő játékos kezéről a labdát!!!

Az ellenfél megúszik, kiállítás van, Perovics időt kér. 1.58 a meccsből.

Fórt kapunk, aztán elveszik tőlünk a labdát...

Petrovics
sajnos gyönyörű gólt dob centerből - 9:9 - 2.27

Kontra Szivós ellen.

Kettős előnyben Montenegró. Az első lövést még blokkoljuk, de aztán Paskovics betalál - 9:8 - 3.08

Fórt kapunk és Hosnyánszky megmutatja még egyszer az ütemtelent - 9:7. 3.57 van hátra.

Madaras
azonnal válaszol - 8:7 - Kemény sárga lapot kap.

Parács jelenetek, mindkét edző reklamál, Perovics sárgát kap. Végül magyar hátrány, majd büntetőt ítélnek, Nikola Janovics bedobja - 7:7.

Szécsi szögletre véd, megpróbálja letagadni, nem sikerül.

Fór. Időkérés után szépen, türelmesen játsszuk meg és Madaras be is lövi - 7:6.

Kontra Hárai ellen.

Megint Montenegró hozza el.

Kásás utolsó másodpercben leadott lövését védi Sefik.

Fórt kapunk, megint egy ziccerig játszott helyzet, de Steinmetz Ádám labdáját Sefik kitolja. A túloldalon büntető. Nikola Janovics belövi - 6:6.

Madovics lövését Szécsi védi!

1.49 van hátra a szünetig, amikor hátrányba kerülünk és Ranko Perovics időt kér.

Magyar előny, hosszú passzolgatás, majd Kiss Gergely kapásból belövi - 6:5.

Szécsi nagyot véd. Kásáról fór, Hosnyánszky elengedi az ütemtelent - 5:5 - 2.51 még a negyedből.

Megúszunk, Dumi átadja Madarasnak, aki sokáig lóbál de Sefik kivédi a ziccert.

Kiss Gergely zúgó kapufát lő.

Most mi játsszunk fórban, jó a feladás Hárainak, de a kapusba húzza.

Montenegrói előnnyel kezdődik a negyed, Radovics átlő - 4:5.

Most sem a miénk a labda.

Montenegró kapust cserél, Sefik áll be Radics helyére, a mi oldalunkon marad Szécsi.

FÉLIDŐ

Blokkolunk egy lövést, majd az egyik Janovics kapufát lő. Mé beteszik élesen húzésra, de jó a védekezés, megszerezzük a labdát.

Magyar előny, Kiss Gergely óriási gólt akaszt a hosszúba - 4:4. 52 másodperc van a negyedből.

Sajnos a következő támadásból is gólt kapunk, Radovics - 3:4 - először vezet Montenegró.

Újra hátrányban kell védekezni, nem sikerül, Paskovics betalál - 3:3. Kemény Dénes élénken reklamál.

Most Pufi hozza a fórt, majd pár másodperc múlva páros kiállítás is. Kiss Gergő jövése a kapus ujjhegyéről szögletre megy. Már úgy tűnik, kimarad a fór, amikor Hosnyánszky mégis belövi kintről - 3:2.  3.20 még

Hátrányba kerülünk, Szécsi véd!

Montenegró kapufát lő, a túloldalon Kiss Gergely lövése fölé megy.

Most sem fújnak, pedig Pufi befordult...

Varga Tamást küldik ki, Mladan Janovics hátulról nagy gólt lő - 2:2.

Pufi ellen kontra.

Megint Montenegró nyeri a ráúszást.

Biros Péter hasfájdalom miatt nem játszik, semmi komoly, rosszat ehetett.

Nikola Janovics Hosi-féle csavarral prőbálkozik, de Szécsi véd.

A túloldalon fór van, sajnos blokkolják a lövést.

Kivédekezzük a montenegróiak előnyét.

Előnybe kerülünk, Varga Dénes szépen lövi be - 2:1.

Madaras újabb gólja centiken múlik, a kapufa élére pattan a labda. Visszafelé Norbit kiállítják és Mladan Janovics azonnal bedobja - 1:1. Megszólal a "Hajrá magyarok!" a lelátó minden szegletéből. Négy és fél perc a negyedből.

Szécsi véd (megint).

Szécsi véd.

Miénk az első fór, már úgy tűnik, elrontjuk, de a végén Madaras bedobja - 1:0.

Paskovics hozza el a labdát. Kontra Klikovac ellen.

Kezdődik a mérkőzés.

Megtörtént a bemutatás, elhangzottak a himnuszok. Meglepő, hogy Biros nincs a többiek között, Kiss Gergely a csapatkapitány. (Biros hiányzásának okát igyekszünk mielőbb megtudni.)

Na a végére azért összezuhantak a derék britek, a horvátok 17:5-re nyertek.

A magyarok a kapu mögött, bemelegítés közben nézik a meccset.

Amikor a csapat belépett a medencetérbe, már ment az előttünk programban szereplő mérkőzés. Kicsit meglepő látvány fogadta a magyar játékosokat, ugyanis az eredményjelzőn ez állt: Horvátország-Nagy-Britannia 0:2. A britek ellen tehát nem csak mi szenvedtünk, s úgy látszik, nem csupán a korai meccskezdésnek volt köszönhető a nehézkes (emlékeztetőül: 13:8 arányú győzelem). Persze a horvátok gyorsan összeszedték magukat, félidőre már helyreállt a világ rendje, 7:3 állt a táblán.

6 régi hozzászólás

ak47 hozzászólása
ak4736237
2012.07.08. 11:59

Kis Gabi nagyon hiányzik innen! Nem értem miért nincs benne a londoni keretben! :(

balzs hozzászólása
balzs36234
2012.07.07. 22:42

Hiányzott még 2 Biros gól hogy nyerjünk... És tényleg szükség lenne Kis Gáborra is ha Zlokovics nélkül nem tudjuk megverni őket. :(

oszlej hozzászólása
oszlej36233

Szép volt fiúk, bár az eredmény lehetett volna egy picit más.:-)

2012.07.07. 21:52

Biros Peti hasfájdalmához: Állítólag nem sokkal azelőtt hogy eldöntötték hogy Párizzsal szemben London nyeri-e a 2012-es olimpia megrendezésének jogát, az akkori francia elnöknek volt egy ilyen beszólása hogy azért nem nyerhet London, mert az angol konyha a legrosszabb a finn után. Az olimpiai bizottságban pedig 2 finn delegált volt, akik ezek után nyilván nem Párizsra szavaztak, London pedig pont 1-2 szavazattal nyert. Szóval ennyit a brit konyháról. :) Remélem tényleg nem komoly Peti hasproblémája. Hajrá magyarok!