Szeged-Galatasaray - élő közvetítés

hozzászólás, 2012.12.18.

Kupaszerda már kedden! A Szeged-Galatasaray mérkőzéssel kezdődik az Euroliga-csoportkör hatodik fordulója.

VÉGE - Szeged-Galatasaray 11:8 (3:3, 3:4, 4:0, 1:1)

Kivédekezünk egy török előnyt, visszaúszásnál Paskovicsot küldik ki. A fórt szépen értékesítjük - Kiss Csaba volt a lövő - 11:8. Még 17 sec.

Szivós megúszik, nem jó a hosszú passz. Azonnal visszalövik, de ezt Kunac szerzi meg. Vincze Balázs időt kér, hogy legyen végre valami rend.

Két perc még.

Molnár önzetlen, nagy helyzetben átteszi Szivósnak, a kapus verve - kapufa.

Baksa véd.

Három perc még. Kunac lövését blokkolják, visszaúszásnál kiállítják Kiss Csabát.

Érdekes gólt kapunk. Baksa magasa előreugorva lehúzza a jobboldalról érkező centerpasszt, feltartja a labdát és várja, hogy passzolhasson, azonban Okman váratlanul ráveti magát és besodorja a labdát a kezével együtt - 10:8

Kayes kimegy, időt kérnek a törökök.

Szivós nagy lövését most védi a kapus.

A túloldalon is előny, ez sajnos kimarad, ööö, ez sajnos marad ki.

Lejár a kiállítás, de jön még egy. (Deckernek a második.) Blokkoljuk a lövést, miénk a labda!

Paskovics húzza rá a falból - Baksa szögletre tolja.

Megint a vendégek hozzák el. Fór is jön nekik, ez jó alkalom az időkérésre.

Újabb lefordulás, Juhász labdáját Papesz teszi be - 10:7. Szétestek a törökök.

Menetrend szerinti Baksa-védés, majd lefordulás, Kunac fejezi be ziccerből - 9:7. Másfél perc még a negyedből.

Baksa véd, visszaúszásnál fórt kapunk. Ez sajnos kimarad.

Szivós
újra mattolja a törököket egy fór utolsó másodpercében - ez már az ötödik gólja és most vezet először a Szeged - 8:7

Baksa megint véd.

Kiss Csaba mellé lő.

Baksa véd.

Szivós szépen lő be hátulról egy emberelőnyt - 7:7

Nem a miénk a labda, pedig Török úszott rá (a Béla).

FÉLIDŐ

Szivós
távoli lövésébe beleér egy védő, ez megzavarja a kapust - 6:7

A törökök ziccerbe kerülnek, Baksa kivédi. A kipattanót újra rálövik - megint véd. A Ez a kipattanó is török elé kerül és most már Lacika is tehetetlen - 5:7

Három perc félidőig.

Szivósról kiállítanakk, ő maga azonnal bedobja szabaddobásból - 5:6

Vincze Balázs időt kér.

Sutalo emberelőnyt értékesít - 4:6

Nem sokáig örülhetünk, Smith kintről betalál - 4:5

Újabb hazai fór, Kiss Csaba felteszi Papesznek középre, két méterre és hiába nyújtózik védő és kapus, ez bizony gól - 4:4

Hazai előny, kimarad, nálunk még a labda, felteszik húzásra, de a kapus véd.

Papesz centerezése fölé megy, a szegedi kapunál páros kiállítás.

A törökök hozzák el a labdát. Előnyt kapnak, ami éppen lejár, amikor Sutalo a jobbszélről belövi - 3:4

Kiss Csaba
kapásgólja akcióban - 3:3

A túloldalon ötméteres, Kiss Csaba belövi - 2:3

Lefordulnak a törökök, Paskovics kapja a kapus hosszú indítását és egyből belövi - 1:3

Somogyi kapufát lő.

Szivós Marcit
szájba vágják. Úgy áll bosszút, hogy miközben még az arcát fogja, az alapvonalról, "Dumi-szögből" bevágja a hosszúba - 1:2. A kapus csak nézett, a kezét sem tudta felemelni.

Nikicset
ismét megtalálják centerben, elhajol és beteszi Baksa mellett - 0:2

Második előnyüket is kihagyják a szegediek.

A hátrányt ugyan kivédekezzük, de a labda marad a vendégeknél és egy centerpasszt Nikics szépen behúz - 0:1

A hazaiak játszhatnak először előnyben, Hegedüs fölé lő, sőt, utána ki is állítják.

A Szeged nyeri az első ráúszást, de a támadás kontrával ér véget.

A hódmezővásárhelyi találozó 18.00 órakor kezdődik, a DIGI Sport1 televízió közvetíti, s itt is nyomon követjük - írásban - a fejleményeket.

2 régi hozzászólás

pnotus hozzászólása
pnotus38216
2012.12.18. 19:11

A vártnál szorosabb eredmény.A Szegednek kell igazolni Baksa mellé nemzetközi rutinnal rendelkező kapust, ha zajos sikert szeretne