8:6 - Megúsznak a szerbek. Mandics ziccerben, Baksa esélytelen volt.

7:6 - Húzásra beadják Mitrovicsnak, aki nem hibázik.

Basara lövése elhal a blokkban. A túloldalon lejár a magyarok támadóideje.

Szivós próbálkozását Soro védi. A vezetésért támadhatnak a belgrádiak.

3:36 van hátra a negyedik negyedből.

6:6 - Lefordulnak a szerbek, Basara ziccerbe kerül és nem hibázik.

Török Béla messziről próbálkozik. Soro belenyúl, marad a magyaroknál a labda. Somogyi lő, Soro hozzáért, továbbra is a Szeged támad. Kunac szabaddobásnál Soronak passzolja a labdát.

Kunac kezéből kiesik a labda, egyenlítésért támadhat a Partizan. Kapufa!

5:6 - Csuk akciógóljával újra csak egy a különbség.

4:6 - Szivós Márton nagyon messziről hatalmas gólt lő. Soro szinte mozdulni sem tudott rá.

Távoli próbálkozás a szerbektől, a kapufáról a félpályáig pattan vissza a labda, marad a belgrádi csapatnál. Rossz passz után jöhet a Szeged.

Kontra után támadhat a Szeged, Kayest azonban szerelik.

A negyedik ráúszásnál is a szerbeké a labda.

SZÜNET

Lejár a magyarok támadóideje, még 24 másodperc a harmadik negyedből. Azonban a szerbek támadása is eredménytelen, labdát szerez a Szeged.

Decker-kapufa az egyik oldalon, Baksa-védés a másikon.

Jár a labda a szerbeknél, gyakorlatilag ziccerbe kerülnek, de fölé megy a labda.

Magyar emberelőny a túloldalon, de Younger Sorót találja el. Megúszás a túloldalon. Youngert kiállítják. Szerb időkérés.

4:5 - Kisebb káosz alakul ki a magyar kapu előtt és a szerbek ezt kihasználják.

3:5 - Decker beteszi Szivósnak a kapu elé, aki szépen ráhúzza.

3:4 - Nagyon messziről Mandics hatalmas bombát ereszt el váratlanul.

Molnár Tamást kiállítják, jár a labda a szerbeknél, közelről azonban melléhúzza a szerb játékos. A túloldalon rossz passz.

Mindkét oldalon egy-egy sikertelen támadás. Messziről próbálkozik a Szeged, mivel Sororól ment ki a labda, marad a magyaroknál. A center elől elhozzák a szerbek a labdát.

Fontos lenne elhoznia a labdát a ráúszásnál a kiállítás miatt, de nem sikerült. Jokics messziről próbálkozik, Baksa véd.

NAGYSZÜNET!

Baksa bravúrral véd egy ziccer lövést. Kiállítás a szerbeknél a negyed végén.

2:4 - Decker Ádám kiállítást harcol ki a szerb kapu előtt. Szépen jár körbe a labda. Török Béla hátulról védhetetlen gólt lő.

A szerbek lövése blokkról száll a kapu fölé.

2:3 - Szivós Márton kedvét nem szegte az előbbi eset, a második próbálkozásnál már a hálóban a labda.

Szivós kapufája után túloldalon az oldalhálóban landol a labda.

Messziről próbálkozik a szerb csapat, Baksa szépen véd.

Szép védekezés a Szegedtől a saját kapuja előtt. Sorónak kell védenie, marad a magyaroknál a labda. Próbálják Youngernek beadni, szerb labdaszerzés.

2:2 - Baksa védése után újra próbálkozhat a Szeged. Kiss Csaba messziről hatalmas csavargólt lő.

Újabb távoli szerb próbálkozás, kapufa. A Szeged továbbra is próbálja a centert megjátszani, nincs ítélet.

Kunacot kiállítják a Szegedtől. Mandics rálövi, de a blokknak köszönhetően elszáll a kapu felett a labda. A túloldalon Kiss Csaba próbálkozik, eredménytelenül.

Molnárt próbálja a Szeged megjátszani, ismét sikertelenül.

2:1 - Rackovics messziről rádobja, Baksa mozdulni se tudott rá.

A második ráúszásnál is a Belgrádé a labda.

SZÜNET

Két eredménytelen támadás mindkét oldalon.

Újabb szerb kiállítás, felúszás közben, de mire feláll a Szeged, kiegészül a Belgrád. Nincs gól. Török labdát szerez. Kayes felé megy a betett labda, de kontra.

Baksa labdát szerez a kapuja előtt, támadhat a Szeged, de véd a szerb kapus.

1:1 - A Szeged emberelőnyt kap, Török Béla pedig gólra váltja azt.

A Belgrád játékosai megpróbálták megjátszani a centert, de Younger labdát szerez.

Addig passzolgattak a szerbek, míg lejárt a támadóidő. A túloldalon újabb eladott labda.

A szerb kapu előtt kontra Kayes ellen. Egyelőre nem lőtt a Szeged kapura.

1:0 - A szerbek járatják a labdát a magyar kapu előtt, Dedovics pedig nem hibázik.

Matovics messziről próbálkozik, messze elszáll a kapu mellett. A másik oldalon újabb eladott labda a Szegedtől.

A szerbek messziről próbálkoznak, Baksa fejjel véd. Marad a Belgrádnál a labda. Rosszul sikerült passz után jöhet a Szeged. A túloldalon Molnár Tamást szerelik a kapu előtt.

Kiss Csabát kiállítják a szerbek első támadásánál. Baksa szépen védi a közelről ráhúzott labdát. Támadhat a Szeged, a betett labda pontatlan.

Az első ráúszásnál a szerbeké a labda.

Kezdődik a mérkőzés!

A mérkőzés 18.00-kor kezdődik, addig ajánljuk olvasóink figyelmébe a vlv előzetesét a kupaszerdáról.

A találkozót a DIGI Sport2 közvetíti, mi is az ott látottak alapján írjuk be tudósításunkba a fontosabb fejleményeket.

Ezt is megértük: Belgrádban is a Szeged az esélyesebb! (Remélem, nem kiabálom el...)

1 régi hozzászólás

bors hozzászólása
bors38282
2013.01.10. 07:39

A Szeged katarsztofá\'lisan játszotta az utolsó negyedet - így nem lehet győzni. Sajnos ilyen erős fejben, hogy két gól hátrányról - egy élvonalbeli magyar csapat ellen - +2-re fordít, csak egy szerb csapat lehet: és a Partizan \"csak\" a harmadik a szerb ligában. Mandics, fiatal kora ellenére, már kész klasszis.