Eger-Vouliagmeni - élő közvetítés

hozzászólás, 2013.01.09.

Az egriek a csoportelsőt fogadják. Csak a győzelem elfogadható!

VÉGE - Eger-Vouliagmeni 10:9

Megtörténik a csoda, Afrudakisz egyből belövi a labdát. Vita kezdődik, a gólt végül nem adják meg, mert senki nem ért bele, csak a labdát játékba hozó Afrudakisz.

Két másodpercre állítják az órát, egy lövésre még jó lehet.

Jó a centerbejátszásunk, fór van, csak az időt kell kijátszani. Négy másodpercnél véd a kapus, a görögök azonnal időt kérnek. Az óra szerint egy másodperc maradt. A görögök reklamálnak.

Az utolsó percre forduluink, amikor jönnek a görögök. Afrudkisz kapufát lő, miénk a labda.

Varga II. Zsolt megint szögletet "harcol ki".

Biros lövése után szöglet, 1.50 még.

Kivédekezünk egy hátrányt.

Varga II. Zsolt
elhajol és nagy gólt lő - 10:9. Három percen belül vagyunk.

Salamon megy ki, Kovács Gábor víz alá nyomja a görög kezével együtt a labdát - mi jöhetünk.

A fórunk kapufával ér véget. A negyed felénél járunk.

Most magyar fór, Gerendás kikéri második idejét.

Görög időkérés (nincs hátrány).

Afrudakisz a támadóidő utolsó másodpercében kapura csavarja a szabaddobást - kapufa!

Az előny kapura lövés nélkül marad ki.

Hazai előny, Gerendás György időt kér.

Bundschuh kipontozódik, Gounasz a balszélről értékesíti az emberelőnyt - 9:9

Bejátszás Semannak, előny. Salamon jobbról beteszi középre és Seman behúzza - 9:8

A görögök előbb indulnak a ráúszásnál, miénk a labda.

Varga II. Zsolt lövését védi a kapus, ez a negyed utolsó momentuma.

Hazai előny, nem tudjuk rendesen megjátszani, végül a kényszerből leadott lövést védi a kapus.

Mezei ötméterest harcol ki. Salamon lövését kivédi a kapus.

Vlakopulosz
lefordulás után egyenlít - 8:8

Afrudakisz
sikeres ejtése - 8:7

Egri fór, Salamon fontos gólt lő - 8:6, kevesebb, mint 3 perc a szünetig.

Leáll az egri védelem, azt hiszi mindenki, hogy sapkaigazítás van, Vlakopulosz azonban simán belövi - 7:6

Újabb Bisztritsányi-védés.

Görög előny, Bisztritsányi szépen tolja szögletre a labdát. A folytatásban Afrudakisz a balszélről betalál - 7:5

Gór-Nagy
szép lövése - 7:4

A görögök vezethetik az első támadást, emberelőnyhöz jutnak, de sikerül kivédekeznünk.

FÉLIDŐ

Bisztritsányi véd, felúszásnál előnyt kapunk, de Mezei lövését blokkolják.

Hazai fór, Varga II. Zsolt szépen belövi - 6:4

Előnyben a vendégek, BIsztricsányi az első lövést védi, de a Afrudakisz ismétlése bemegy - 5:4

Kontra a centrerben küszködő Gór-Nagy ellen.

Seman harcol ki előnyt, most Bátori lövését védi a kapus. Három és fél perc még.

Magyar előny, Gór-Nagy azonnal rálövi, de a kapus szögletre hárít. Utána az előny már kimarad.

Milonakisz
szépít - 5:3

Megúszás, Biros látványosan lövi be a ziccert - 5:2

Jön az első hazai fór, sok passz után Mezei belövi - 4:2

Graham hozza el a labdát.

Közben véget ért a másik magyar vonatkozású BL-meccs: a szegediek nagyon elrontották a találkozó végét, 6:4 re vezettek, de a szerbek 8:6-ra megnyerték a meccset. Partizan Belgrád-Szeged 8:6

Bátori
szép gólt lő középről, szabaddobásból - 3:2. Egy perc még a szünetig.

Graham
egy pillanatra üresen marad, be is lövi a rövidnél a jobbszélről - 2:2

Gounasz
messziről lő be egy szabaddobást, Bisztritsányi hozzáér, de nem tudja védeni - 1:2

Graham lövését a kapus szögletre tolja.

Három perc telt el a meccsből.

Krisztosz Afrudakisz
messziről felsőkapufás gólt lő - 1:1

Görög fór, Bisztritsányi szögletre véd.

Bisztritsányi védi az egri kaput és gyönyörűen tol kapufára egy erős lövést.

Az első támadás végén Graham távolról ellőtt labdája becsúszik a hosszú saroknál - 1:0