Honvéd-Vasas - élő közvetítés

hozzászólás, 2013.04.24.

A bajnoki negyeddöntő véget is érhet, ha a Vasas nyer. A hazaiak tehát a túlélésért küzdenek. Győzelmük esetén még egy sanszot kapnak szombaton a Komjádiban. Élő közvetítésünk.

Honvéd-Vasas 7:9 (2:2, 3:1, 0:2, 2:4) Vasas két győzelemmel bejutott az elődöntőbe.

Brguljan labdaszerzésével ér véget a mérkőzés.

Angyal Dánielt kiállítják. Barabás véd. 10 másodperc van hátra.

20 másodperccel a vége előtt Vad Lajos még kikéri második idejét.

7:9 - Takácsot küldik ki. Majd Oelert is, kettős emberelőnyben a Honvéd. Jakab László be is lövi. 49 másodperc van hátra.

6:9 - Vámos újabb pompás lövéssel biztosítja be a győzelmet. 1.22 van hátra.

Barabás véd, Földi László időt kér. Másfél perec van még a meccsből.

Két perc van még a meccsből.

6:8 - Fülöp Bence dühből szépít.

5:8 - Egy elrontott Honvéd támadás után megint leindít a Vasas és Angyal Dániel a balszélről, éles szögből a hosszú sarokba emel.

5:7 - Azonnal indít a Vasas és Steinmetz Ádám közelről betalál. Kevesebb mint négy perc van hátra.

Szép passz után Jansik ötméterest harcol ki. Fülöp Bence lövését védi Barabás.

Áll a játék sapkaigazítás miatt.

5:6 - Gyönyörű támadás végén Oeler a Vasasnak szerez vezetést.

Most Barabás véd szögletre. Kontra a Honvéd ellen.

Gergely szögletre védi Drasko Brguljan lövését. Gergely újabb nagy védése, ezúttal Vámos lövését hárította.

Takács harcol ki kiállítást. Kimarad a lehetőség. A túloldalon szerelek a Vasas játékosai.

Kontra a Honvéd ellen.

Fülöp megint éles harcban szerzi meg a labdát.

Vége a harmadik negyednek!

A fór Jansik lövésével ér véget, Barabás véd.

Emberelőnybe kerül a Honvéd, Vad Lajos időt kér. 1.15 van hátra a negyedből.

Bekísérik a sérült Borost az öltözőbe. (Dr. Gábor Antal a vlv-nek meccs után elmondta, hogy a játékos bal szeménél két helyen is felszakadt a bőr, össze kellett varrni.)

Boros sérülése miatt megállítják a játékot. Mindkét oldalon reklamálnak, Vad Lajos a sérülés miatt, a Vasas-játékosok Vad Lajos reklamálása miatt.

Kontra Hárai ellen.

A túloldalon Steinmetz Barnabás a kapufát találja el.

5:5 - Vámos Márton gyönyörű kapásgóllal javítja iménti hibáját. A negyed felénél vagyunk.

Vámos kecsegtető helyzetben mellé lő.

Takácsot küldik ki, de szerelnek a Vasas-védők.

Újabb centerbejátszás, de Steinmetz Ádám elől most elhalásszák a labdát.

Barabás véd megint.

5:4 - Steinmetz Ádám egyenlő létszámnál klasszikus centergólt lő, méghozzá a szebbik fajtából.

A Vasas kapujában Barabás, védéssel mutatkozik be.

A harmadik ráúszásnál is Fülöp szerzi meg a labdát.

Nagyszünet!

5:3 - Három másodperccel a negyed vége előtt egyenlő létszámnál Mátyás nagy gólt lő.

4:3 - Hazai emberelőny, Kovács Péter középről húzza be.

Fülöp lövését védi Nagy Viktor.

A túloldalon blokkolják a lövést.

Páros kiállítás, Oeler és Steinmetz Barnabás a két kiállított. A labda a Vasasnál. Vámos a vízre pattintva lő, fölé.

Hárai húz kapura centerből, de a kapufát találja el.

3:3 - Újabb vendég-fór és Vámos Márton egyenlít.

Fülöp megúszik de mire Nagy Viktor elé ér, utolérik és szerelik. A túloldalon Vasas-emberelőny, Gergely véd.

3:2 - Fülöp Bence a támadóidő végén több lóba után a kapuba is betalál.

A második ráúszásnál Fülöp közelharc után megszerzi a labdát.

Vége az első negyednek!

Drasko Brguljan lövését szögletre tolja Gergely István. Majd még egyszer megtörténik ugyanez.

Fél perc van még a szünetig.

2:2 - A Honvéd támadó idejének végén Steinmetz Barnabás nagy gólt lő.

1:2 - Steimetz Ádám harcol ki kiállítást, Oeler Moritz hátulról belövi.

Vasas-előny - két rossz passz miatt kimarad.

1:1 - Boros Tamás távoli lövéssel egyenlít.

0:1 - Hárai harcol ki kiállítást és Vámos Márton a jobbszéléről váratlanul be is lövi.

Az első Honvéd-előny Mátyás mellélövésével ér véget.

Egyelőre nem történik túl sok minden a medencében.

Az első kiállított játékos Mátyás Zoltán, Vasas-emberelőny. Gergely védi a közelről leadott lövést.

Megint Nagy Viktor, most Fülöp Bence lövését védi.

A meccs első akciója: Nagy Viktor szögletre véd.

Az első ráúszásnál Oeler hozta el a labdát a Vasas számára.